De’Longhi- czajniki i tostery mogą być zachwycające


cfcxd cfeds

Mogę korzystać ze zwykłego telefonu komórkowego, nawet wolę – przy smartfonie nieco się gubię. Komputer mam całkiem standardowy, nie odczuwam potrzeby posiadania modnych gadżetów, no może poza czytnikiem. Moją słabością jest natomiast kuchnia, a konkretnie wyposażenie, kuchenne sprzęty, które są nie tylko praktyczne, funkcjonalne, ale również cieszą oko.

 

Świetnie czuję się w roli pani domu

Zamiłowanie do kuchennych gadżetów wynika zapewne z tego, że lubię spędzać czas na pichceniu, pieczeniu, przyrządzaniu, serwowaniu. Być może nie jest to postawa modna, trendy i na wskroś nowoczesna, ale doskonale czuję się podczas rodzinnych niedzielnych śniadań albo piekąc muffinki razem z moją córką. Nic więc dziwnego, że zamiast zachwycać się nowym iPodem czy smartfonem w designerskim etui, ja z uśmiechem oglądam imponujące lodówki inspirowane amerykańskim wzornictwem lat 50-tych, praktyczne roboty kuchenne czy ostatnio zachwycające tostery De’Longhi.
De’Longhi – stylowo, pięknie, po włosku

Piękne wzornictwo i kolory

Muszę przyznać, że nie bez powodu mówi się o pięknym, włoskim wzornictwie. Jak się okazuje projektanci ze słonecznej Italii specjalizują się nie tylko w najpiękniejszych butach (do których też mam słabość) albo sportowych wozach o imponujących, opływowych sylwetkach. Doskonale radzą sobie z niepozornym AGD np. parowarem do gotowania w parze.
De’Longhi to moje nowe odkrycie, choć oczywiście wiem, że marka ma wieloletnią tradycję i jest doskonale znana również na polskim rynku. Niemniej jednak ja poznałam ją bliżej całkiem niedawno i uważam, że design, wykonanie i jakość świetnie wpisują się w nazwy serii z logo De’Longhi. Scultura, czyli rzeźba, Icona, stylowa Icona Vintage oraz Brillante – z takim nazwami tostery, czajniki, ekspresy do kawy muszą wyglądać naprawdę efektownie. We wzornictwie tej marki urzeka mnie inspiracja designem lat 50-tych. Dzięki temu sprzęty są nie tylko piękne i bardzo stylowe, ale również praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Piękne kwiaty

  • Hurtownia kwiatów doniczkowych i nie tylko. Zapraszamy do lektury tego mini – portalu florystycznego!

Wspaniały Ogród – zobacz:

wspanialy ogrod

Nasz Partner